Kurumsal Kimlik

2006 yılında kurulan ÖZ-OK Baca Sistemleri sektörünün doğalgaz,sulu filtre,kalorifer,davlumbaz,fırın ve havalandırma baca sitemleri alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu gelişime liderlik etmek, desteklemek amacı ile kurulmuş bir firmadır.

Müşteri memnuniyetini temel alan, en kaliteli hizmet ve ürünleri fiyat,kalite,satış öncesi ve sonrası destek konularında en iyi çözümleri sunmayı kendisine düstur edinmiş, tecrübeli ve donanımlı ekibiyle ticari hayatına Konya’da devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Temel prensibi kalite ve güven olan ÖZ-OK Baca Sistemleri , kalıcı eserler oluşturmak adına yürüttüğü tüm projelerde iletişim,kalite ve uygulama süreçlerini profesyonel olarak yürüten bir şirket olarak ülkemiz ekonomisine çevre ve doğasına sürekli katkı sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını merkeze alarak tutarlı ve yükselen kalite anlayışı ile karşılayarak değer katmayı esas alan kurumsal şirket yapımız global ölçekte geliştirdiğimiz stratejimiz ve rekabeti ön plana çıkaran büyüme potansiyelimiz ile üstün başarılar sağlayarak elde edeceğimiz değerler manzumesini yönetmek

×